Корзина
62 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
АКЦИЯ. Металлочерепица Германия, Польша 0,5мм - 168 грн/м2 !Купить
+380
67
170-40-50
+380
99
180-80-70
+380
67
169-40-30
УкраинаКиевул. Парниковая 3, этаж 1, офис 1
Металлочерепица и битумная черепица от "GooDDom"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

InterBuildExpo

InterBuildExpo

Найпрестижніша і авторитетна будівельна виставка в Україні, відома з 1994 року, «ІнтерБудЕкспо» в 2014 рік увійде з новим брендом - InterBuildExpo, тим самим підтверджуючи свій інноваційний характер та лідерський статус.

Найпрестижніша і авторитетна будівельна виставка в Україні, відома з 1994 року, «ІнтерБудЕкспо» в 2014 рік увійде з новим брендом - InterBuildExpo, тим самим підтверджуючи свій інноваційний характер та лідерський статус. У 2013 році у виставці взяли участь 780 компаній з 17 країн, з експозицією ознайомилося 28 590 відвідувачів.

У трьох павільйонах та на відкритому майданчику, з загальною площею 28 000 м2, розмістяться всі новинки ринку будівельних технологій і матеріалів. Експонентам та відвідувачам виставки InterBuildExpoпропонує широкий вибір тематичних заходів та супутні їм експозиції.

Так, у першому павільйоні - EXPERT - будуть представлені сучасні будівельні матеріали і передові технології, на експертному рівні знайдуть своє відображення провідні тенденції розвитку сучасного будівельного бізнесу. Сучасні вікна, фасади, покрівля, ізоляція, будівельні конструкції будуть представлені не тільки на стендах компаній-учасників, а й у творчих роботах фіналістів Всеукраїнського конкурсу « Архітектурна премія« АрхіХІТ », організованого ТОВ « Київський міжнародний контрактовий ярмарок » за підтримки ТОВ « Ондулін Будівельні матеріали », ТОВ « Велюкс Україна », ТОВ« Тіккуріла », в партнерстві з « Національним союзом архітекторів України».

Павільйон 2.1, GREEN, присвячений унікальній експозиції, що представляє кращі рішення ландшафтного дизайну. Тут досвідчені архітектори, дизайнери та фахівці садово-паркової індустрії продемонструють в дії сучасні матеріали та інструменти реалізації дизайнерських ідей.

У павільйоні 2.2 шанувальників ультрасучасних технологій і зеленого стилю життя очікує інноваційний майданчик ECO HALL: енергозберігаючі та екологічні технології, доступні вже сьогодні на ринку України. Комфорт і економічність, сталий розвиток ( састейнабіліті ), екологія житлового простору і мінімізація впливу на навколишнє середовище - все це реально і здійсненно, що доводить склад експонентів InterBuildExpo та їх продукція. Серцем ECO HALL станеінтерактивний майданчик ACTIVE HOUSE, що запропонує на збудованому макеті сучасного житла дослідити переваги і можливості автоматичних систем управління « розумний дім»: управління електроприладами і джерелами світла, клімат -контроль, енергозберігаючі системи, відновлювані джерела енергії і найсучасніші системи відеоспостереження.

Третій павільйон стане центром креативу, про що свідчить і його назва -IDEA'S HALL (Хол ідей). Тут можна буде вибрати все необхідне для внутрішньої обробки приміщення: підлогові і настінні покриття, міжкімнатні двері, сантехніку і кераміку, світло і елементи декору. Тут також проходитиме « Магістратура дизайну» - комплекс заходів за участю експонентів виставки, в ході якого можна буде на практиці випробувати особливості нових матеріалів. Новою креативною платформою стане проект «Ідеальний шоу- рум », в рамках якого пройдуть майстер -класи та лекції, що ознайомлять фахівців галузі дизайну та рітейлу з новими технологіями в реалізації інноваційних ідей організації торгового простору.

Крім того, в третьому павільйоні відбудеться світова прем'єра серійних зразків робіт українських дизайнерів - переможців Всеукраїнського конкурсу предметного дизайну SVIT Form, які будуть виведені на ринок і запущені в серійне виробництво італійськими фабриками FIMA Carlo Frattini і Linea Cali.

Відкритий майданчик OPEN AREA стане не тільки місцем демонстрації новітньої будівельної техніки та обладнання, а й сценою для CISA -шоу, в ході якого можна буде побачити в дії сучасні системи безпеки, якісно нові способи закривання зовнішніх дверей і багато іншого.

Тематичні розділи виставки InterBuildExpo:

 • Проектування, будівництво, ремонт
 • Фасади, покрівля, ізоляція
 • Ворота. Автоматика. Віконні системи
 • Системи безпеки і відеоспостереження
 • Кліматтех експо: клімат -контроль, енергозберігаючі системи, відновлювані джерела енергії
 • Кераміка та сантехніка
 • Інтер'єр, декор, світло
 • Підлога, шпалери, штукатурка, фарби
 • Двері й фурнітура
 • Інструменти, електрообладнання
 • Озеленення, ландшафтний дизайн, садова техніка
 • Інтертехекспо

http://www.buildexpo.kiev.ua/

Предыдущие статьи